Upevnite akýkoľvek náklad, ktorý potrebujete prepraviť. Každý základný strešný nosič je špeciálne navrhnutý tak, aby presne pasoval na Vášho Forda a je tiež uzamykateľný a chránený proti krádeži.

Thule®* Základný strešný nosič so sadou 2 priečnikov

Len pre vozidlá s nízkou strechou, nosnosť 100kg pre 2ks a 150kg pre 3ks nosičov

1 569 265

144,18 EUR1

Hliníkový, uzamykateľný, váha 6,6kg. Len v kombinácií so sadou držiakov 3123 a foot pack 751 (sada 4ks)


Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford

Pozrite si kompatibilné vozidlá
Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu
Diely potrebné na montáž
Thule®* Základný strešný nosič sada držiakov 3123 Použitie v kombinácií so strešným nosičom Thule a foot pack 751.
Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford
Číslo dielu: 2 043 196 39,07 EUR
Pridať do zoznamu
Thule®* Základný strešný nosič foot pack 751 Sada 4ks, použitie v kombinácií so strešným nosičom Thule.
Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford
Číslo dielu: 2 043 202 91,58 EUR
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH.

2 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH, bez montáže a lakovania (viac informácií u predajcov Ford)

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.