Vezmite si so sebou všetko! Navrhnuté štýlovo a aerodynamicky tak, aby minimalizovali aerodynamicý hluk a spotrebu paliva. Tieto vysoko kvalitné strešné boxy Thule sú pripravené niesť širokú škálu vecí a tiež poskytujú ochranu proti krádeži. K dispozícii v širokej škále veľkostí a štýlov. Voľba je na Vás!

Thule®* Strešný box FORCE XT Alpine, lesklý sivý

2 430 271

509,00 EUR1

Rozmery (vonkajšie / vnútorné): 232 cm x 95 cm x 35 cm / 222 cm x 85 cm x 30 cm, objem: 450 l, hmotnosť: cca. 25 kg, maximálna nosnosť: 75 kg. S centrálnym zamykaním. Hlavné vlastnosti: optimalizovaný dizajn pre najlepšiu efektívnosť priestoru, aerodynamika a montáž vozidla. Ľahká montáž vďaka extra širokému, vopred nainštalovanému systému rýchlej montáže PowerClick. Integrovaný ukazovateľ krútiaceho momentu „klikne“, keď je správne namontovaný, čo zaisťuje rýchle a bezpečné namontovanie. Ľahko sa otvára a zatvára za všetkých podmienok vďaka vonkajším držadlom a úchytkám na veko, ktoré sú priateľské k uchopeniu. Systém SlideLock so samostatnými funkciami zamykania a otvárania automaticky uzamkne veko na svojom mieste a signalizuje, že je škatuľka bezpečne zatvorená. Otváranie DualSide umožňuje ľahký prístup do všetkých častí boxu z ktorejkoľvek strany vozidla. Upozorňujeme, že v závislosti od modelu vozidla sa môžu strešné boxy previsnúť a spôsobiť, že sa strešný box pri otvorení dotkne dverí batožinového priestoru


Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford

Pozrite si kompatibilné vozidlá
Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH.

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.