Vezmite si so sebou všetko! Navrhnuté štýlovo a aerodynamicky tak, aby minimalizovali aerodynamicý hluk a spotrebu paliva. Tieto vysoko kvalitné strešné boxy Thule sú pripravené niesť širokú škálu vecí a tiež poskytujú ochranu proti krádeži. K dispozícii v širokej škále veľkostí a štýlov. Voľba je na Vás!

Thule®* Strešný box FORCE XT M, čierny

2 430 265

479,00 EUR1

Rozmery (vonkajšie / vnútorné): 175 cm x 82 cm x 45,5 cm / 162 cm x 71 cm x 40 cm, objem: 400 l, výška mimo strešného nosiča: cca. 42 cm, hmotnosť: cca. 16,4 kg, maximálna nosnosť: 75 kg. S centrálnym zamykaním. Hlavné vlastnosti: ľahká montáž vďaka rýchlemu systému PowerClick. Integrovaný ukazovateľ krútiaceho momentu zacvakne, keď je správne namontovaný, čo zaisťuje rýchle a bezpečné namontovanie. Pohodlné otváranie a zatváranie vďaka zámku LockKnob, ktorý tiež pomáha predchádzať poškodeniu Thule® * Comfort Key. Otváranie DualSide umožňuje ľahký prístup do všetkých častí boxu z ktorejkoľvek strany vozidla. Upozorňujeme, že v závislosti od modelu vozidla sa môžu strešné boxy previsnúť a spôsobiť, že sa strešný box pri otvorení dotkne dverí batožinového priestoru


Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford

Pozrite si kompatibilné vozidlá
Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH.

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.