Vezmite si so sebou všetko! Navrhnuté štýlovo a aerodynamicky tak, aby minimalizovali aerodynamicý hluk a spotrebu paliva. Tieto vysoko kvalitné strešné boxy Thule sú pripravené niesť širokú škálu vecí a tiež poskytujú ochranu proti krádeži. K dispozícii v širokej škále veľkostí a štýlov. Voľba je na Vás!

Thule®* Strešný box Touring S (100)

1 862 449

306,05 EUR1

Strieborný, 139 x 90 x 40 cm, objem 330 l, uzamykateľný, s patentovaným otváraním Thule®, maximálna nosnosť 50 kg, váha 10kg


Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford

Pozrite si kompatibilné vozidlá
Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu
Diely potrebné na montáž
Thule®* T-Adaptér Sada 4 ks, pre montáž, T-profil koľajnice pre strešné boxy Thule s rýchlym uchytením alebo Power Grip uchytením.
Záruka poskytnutá subdodávateľom Ford. Viac informácií u Vášho predajcu Ford
Číslo dielu: 1 689 119 47,62 EUR
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH.

2 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH, bez montáže a lakovania (viac informácií u predajcov Ford)

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.