Dajte Vášmu vozidlu športovejší vhľad a zlepšite mu aerodynamiku. Všetky doplnky sú navrhnuté tak, aby nie len zlepšili vzhľad Vášho vozidla, ale aby presne pasovali na vozidlo. Doplnky prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Spĺňajú prísne kritériá kvality, trvanlivosti, redukcie šumu a spĺňajú aj všetky zákonné požiadavky.

Strešný spojler

1 872 142

261,10 EUR1

V základnom nátere, pre lakovanie do farby vozidla. Na inštaláciu je potrebné lepidlo. Informujte sa u svojho predajcu Ford.


Záruka poskytnutá Ford


DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Montáž musí byť vykonaná výlučne špecializovaným pracoviskom. Na poškodenie akejkoľvek časti v dôsledku neodbornej alebo nesprávnej montáže sa záruka nevzťahuje.

Pozrite si kompatibilné vozidlá
Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu
Diely potrebné na montáž
Lepiaca páska Vyžaduje sa za účelom upevnenia rôznych dizajnových doplnkov..
Záruka poskytnutá Ford
Číslo dielu: 2 051 983 48,32 EUR
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH, bez montáže a lakovania (viac informácií u predajcov Ford).

2 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH, bez montáže a lakovania (viac informácií u predajcov Ford)

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.