Výber farby

Disk z ľahkej zliatiny 16" 5 x 2-lúčový, strieborný

1 842 987

6,5 x 16", ET 60, pre pneumatiky 215/65 R16 (séria 290 a 310), 215/65 R16 (séria 330 a 350), 235/65 R16 (séria 330, 350 a 370), 235/65 R16 (séria 410)


Záruka poskytnutá Ford


DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Montáž musí byť vykonaná výlučne špecializovaným pracoviskom. Na poškodenie akejkoľvek časti v dôsledku neodbornej alebo nesprávnej montáže sa záruka nevzťahuje.

Vyhľadať predajcu
Pridať do zoznamu
Pozrite si na vozidlách
Cíťte sa a vyzerajte odlišne s našou radou zliatinových diskov. Elegantné, účelné a kvalitné. Pri Vašom výbere si môžete byť istý, že boli vyrobené podľa najvyšších štandardov a z najlepších materiálov a vydržali dlhodobé náročné testovanie, aby Vás udržali v bezpečí na ceste. A keďže každý zliatinový disk bol testovaný, môžete si byť istý, že sú rovnako kvalitné ako vyzerajú.
Diely potrebné na montáž
Obmedzovač hrebeňovej tyče 16".
Záruka poskytnutá Ford
Číslo dielu: 1 778 540 62,68 EUR
Pridať do zoznamu

1 Odporúčaná maloobchodná cena s DPH, bez montáže a lakovania (viac informácií u predajcov Ford)

* Dané príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo externých dodávateľov a môže mať rôzne záručné podmienky, podrobnosti môžete získať od vášho predajcu Ford. Značka a logá Bluetooth® sú vo vlastníctve spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto značiek spoločnosťou Ford Motor Company je na základe licencie. Značka a logá iPodu sú majetkom spoločnosti Apple Inc. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy sú názvy príslušných vlastníkov.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.